Wyjazd Nurkowy do Chorwacji - wyspa VIS

  • 2019-08-08 20:35-2019-08-13 20:00
  • 550 euro zapisy na listę rezerwową
  • ZAPISZ SIĘ

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Kolejnym wypadem z serii „szybki desant”, który chcemy Wam zaproponować jest wyspa Vis - perła Adriatyku. Nasza oferta to kameralny ( 5 – 8 osób ) wyjazd do Komiży na sześć nurkowań w najciekawszych miejscach wokół tej niewielkiej wyspy.

Vis to najbardziej wysunięty na zachód zakątek Chorwacji i jednocześnie jedno z najpiękniejszych miejsc południowej Dalmacji. Co ciekawe dopiero po rozpadzie Jugosławii wyspa została udostępniona do ruchu turystycznego. Miejscowość Komiża, w której zamieszkamy to urocze miasteczko rybackie, wąskie uliczki, dalmatyńska architektura oraz mały port. Wszystko to tworzy niesamowity, śródziemnomorski klimat.  
Nurkowo, Vis to prawdziwy rarytas, dużo podwodnego życia, kawerny, jaskinie, a przede wszystkim monumentalne wraki. W kręgu naszego zainteresowania pozostają: Teti, Vassilios, Fortunal i  B-24, które są dostępne dla nurków rekreacyjnych z uprawnieniami deep diver.
 Dla nurków technicznych  polecamy wraki:  Brioni i B-17
( nurkowania na: B-17,Brioni,Ursus,B-24 są dodatkowo płatne 20 €/ nurkowanie/osobę)

Plan jest następujący:
Wylatujemy z Warszawy w czwartek 08.08 o godzinie 20:35. Późnym wieczorem lądujemy w Split gdzie spędzamy noc, żeby rano wyruszyć promem na Vis.
W piątek krótkie zwiedzanie wyspy, zakwaterowanie w apartamencie. W sobotę, niedzielę i poniedziałek  cieszymy się 6 nurkowaniami wokół VIS ( dla chętnych  7 nurkowanie nocne, dodatkowo płatne 30 € ). Wtorek to dzień wyjazdu, tradycyjnie desaturację przed wylotem przeprowadzimy zwiedzając najciekawsze miejsca regionu, w naszym przypadku będzie to Split.
Poza wrakami planujemy zobaczyć najpiękniejsze kawerny i jaskinie między innymi :
Green Cave czy Monk Seal Cave.
    Sierpień powinien zapewnić nam bardzo dobre warunki pogodowe, dlatego wspólnie z lokalnym centrum nurkowym Manta,  zaplanujemy najatrakcyjniejsze nurkowania. Popołudniami explorujemy nadmorskie knajpki pełne znakomitych dalmackich przysmaków i lokalnego wina.
Nasz wyjazd obsługiwać będzie CN Manta, posiadająca świetną bazę oraz łodzie wyposażone w windy do podejmowania nurków z wody.
Zakwaterowanie wybraliśmy w  hotelu Bisevo, który choć pamięta czasy Jugosławii to powinien zapewnić nam więcej swobody i komfortu  niż apartament. W cenie noclegu mamy również śniadania.
Zapraszamy ;-)

Plan wyjazdu,
Czwartek 08.08 :
Wylot z Warszawy o  godzinie 20:35 , Lądowanie w Splicie 22:35
transfer do apartamentu,
Piątek 09.08. : Transfer Taxi, prom. Zwiedzanie Komiży
Sobota, niedziela, poniedziałek 10.08-12.08. To pakiet 6 nurkowań ( dwa/dziennie)  wokół Vis, szczegółowe lokalizacje uzależniamy od warunków pogodowych, priorytetem będą te wyżej wymienione.  
Wtorek 13.08:     zwiedzanie Splitu , wylot o godzinie 18:15 , Lądowanie w Warszawie 20:05   Minimalne wymagania dla uczestników  wyjazdu to:
-  Deep Diver,
- 50 nurkowań.  

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjeździe, to po zapisaniu się na listę uczestników, wpłać proszę zaliczkę na poczet wyjazdu, na nasze konto w kwocie 500 PLN. W kwestii zakupu biletu lotniczego  skontaktuj się proszę z nami pod numerem 668 870 230, po zebraniu grupy uzgodnimy ewentualny wspólny dojazd do i z Warszawy.
W razie pytań, proszę o kontakt
CN Tryton, Szymon Kędzierski
Tel 668 870 230,
Zapraszamy  ;-)

550 euro / osoba obejmuje:
- zakwaterowanie od czwartku do wtorku,
- śniadanie od soboty do wtorku,
- transfer lotnisko Split - hotel Komiźa - lotnisko Split,
-6 nurkowań wokół wyspy (ołów i butle 12l )
- obsługa lokalnego przewodnika nurkowego pod wodą,
- logistyka podróży,
dodatkowe koszty:
- bilet lotniczy, ok. 150 euro,
- wynajem sprzętu do nurkowania (oprócz ciężarów i 12-litrowych zbiorników),
- B-17, Brioni, Ursus, B-24 opłata dodatkowa 20 euro / nurkowanie,
- nurkowanie nocne 30 euro / nurkowanie,
- ubezpieczenie nurkowe,
- inne koszty osobiste nie są wliczone w cenę,
  • 2019-08-08 20:35-2019-08-13 20:00
  • 550 euro zapisy na listę rezerwową
  • ZAPISZ SIĘ

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat