Szkolenie Dive Master

Diamond Center

Dive Master to wyższa forma przewodnika nurkowego! Ten kurs nurkowania łączy w sobie szkolenie Dive Guide ze specjalizacją Science of Diving. Szkolenie może być przeprowadzone w pakiecie pełnego kursu Dive Master lub oddzielnie.

Dive Master jest tytułem wyróżniającym nurka jako doskonałego znawcę sprzętu nurkowego i fizjopatologii nurkowania oraz przewodnika nurkowego, z którym można bezpiecznie zanurzyć się pod wodę.

Czas trwania szkolenia uzależniony jest od pory roku i miejsca prowadzenia kursu. W sezonie wiosna/lato szkolenia teoretyczne prowadzimy w Centrum Nurkowym Tryton, a praktyki na basenie na terenie Trójmiasta i nad jeziorem Kłodno w Chmielnie.

Zajęcia teoretyczne składają się z czterech sesji teoretycznych (każda po ok. 3 godziny), dwóch zajęć na basenie i około 8-10 nurkowań w wodach otwartych. W skład programu wchodzi również część poświęcona działowi Science of Diving. Liczba nurkowań i zajęć teoretycznych jest uzależniona od przyswajania wiedzy przez kursanta. Zazwyczaj nurkujemy więcej, aby lepiej przygotować kursantów do otrzymania licencji.

Po uzyskaniu licencji Dive Master możesz:

  • pracować w bazach nurkowych jako przewodnik nurkowy
  • prowadzić wycieczki podwodne dla licencjonowanych nurków
  • uczyć nurkowania w ABC po zaliczeniu modułu instruktorskiego Snorkeling Instructor
  • wydawać licencję Snorkel Diver.
  • korzystać z systemu ODiN jako DivePro

Gdy Dive Guide uzyska uprawnienia Science of Diving, system automatycznie wygeneruje dla niego certyfikat i przyzna stopień Dive Master.

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem DIVEMASTER. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku KONTAKT

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat