KOMBO Szkolenie Nurek Ratownik

Diamond Center

Przebywanie w wodzie jest bezpieczne, ale warto dowiedzieć się co robić jak dojdzie do wypadku nurkowego. Zapraszamy na kurs Ratowniczy, na którym poznasz postępowania w przypadku wypadków oraz sposobach prewencji.
Uwaga ! Szkolenie jakie chcemy Ci zaproponować składa się z czterech działów. Każdy kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Stres jest nierozerwalnie związany z ratownictwem i wypadkami nurkowymi. Na kursie nauczysz się jak przewidywać i zapobiegać wypadkom oraz w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, jeśli już wystąpią.
W trakcie kursu nauczysz się, w jaki sposób unikać, rozpoznawać i radzić sobie z problemami zarówno na powierzchni, jak i pod wodą. Do szkoleń Stress&Rescue zachęcamy wszystkich nurków, bez względu na to, jakie posiadają doświadczenie!
Naszym zdaniem każdy powinien być przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy, aby lepiej mógł pomagać innym i sobie w sytuacjach zagrożenia życia.

Kurs trwa 3 dni, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności podczas zajęć teoretycznych oraz szkolenia w wodach otwartych.
Szkolenie Stress & Rescue organizowane w Trytonie zawiera 4 szkolenia w jednym! :-)
Każde z oddzielnym certyfikatem !!!!

Zaczynamy w piątek o godzinie 18.00 od zajęć praktyczno/teoretycznych przeprowadzonych przez Ratownika Medycznego. Jako praktyk przedstawi wszystkie elementy ratownicze na powierzchni wody od reanimacji, użycia AED, po rozwiązywanie problemów ze złamaniami i skaleczeniami.
W Sobotę zaczynamy od godziny 9.00 w bazie nurkowej w Chmielnie. Podczas dwóch kolejnych dni Instruktor przećwiczy z Tobą akcję ratowniczą na lustrze wody oraz pod jej powierzchnią.

Elementem dodatkowym szkolenia będzie kurs podania tlenu Oxygen Provider. Na szkoleniu Stress&Rescue będziesz uczył się jak radzić sobie ze spanikowaną osobą na lustrze wody, techniki wyjścia z poszkodowanym z wody (na łódź, pomost, brzeg, trap, drabinę), wydobywać poszkodowanego z pod wody i inne.
Szkolenie kończy się symulacją akcji ratunkowej ze wszystkimi elementami jakie mogą się pojawić podczas Twojego rekreacyjnego nurkowania.
Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat: Stress&Rescue, Oxygen Provider, AED oraz Pierwszej pomocy.

Wymagania:
- Podstawowy certyfikat nurkowy np. OWD lub P1
- Minimalny wiek 15 lat
- jedno zdjęcie
- 950 PLN

Cena zawiera:
- obsługę instruktorską
- podręcznik Stress&Rescue
- Certyfikat Stress&Rescue, O2, AED, Pierwsza pomoc
- Wypożyczenie sprzętu

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem RESCUE.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat RESCUE i zapisując nurkowania w log booku możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.
Więcej dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat