Ubezpieczenia nurkowe

DAN

DAN, czyli Divers Alert Network powstał w 1980 roku z inicjatywy kilku naukowców i profesorów uniwersyteckich z USA i Włoch o międzynarodowej reputacji, którzy zrozumieli, że prowadzenie ratownictwa nurkowego wymaga specjalistycznej wiedzy, nie zawartej zwykle w normalnym programie studiów medycznych. Misja DAN polega na utrzymaniu międzynarodowej sieci centrów alarmowych dyżurujących 24 godz. na dobę, gwarantujących w razie wypadku specjalistyczną pomoc każdemu nurkowi w każdym miejscu na świecie.

DAN zapewnia także doradztwo medyczne dla nurków, prowadzi badania w dziedzinie bezpieczeństwa nurkowania, organizuje kursy i seminaria w celu zwiększenia wiedzy i poczucia odpowiedzialności w rekreacyjnym nurkowaniu oraz zapewnia finansowe i techniczne wsparcie dla centrów lecznictwa hiperbarycznego w krajach rozwijających się. DAN poza rozbudowaną komórką wsparcia nurkowego oferuje bogaty wachlarz ubezpieczeń. Ubezpieczenia te skomponowane są dla osób nurkujących zawodowo i rekreacyjne w kilku wersjach z zależności ood wysokości świadczonych składek. Kliknij i poznaj ofertę ubezpieczeń DAN:

Dive Assure

„DiveAssure Association została założona w 1999, a jej głównym celem jest dostarczaniem nurkom wszystkiego, czego mogą potrzebować w zakresie ubezpieczenia nurkowego, w tym najlepszego dostępnego ubezpieczenia w podróżach nurkowych, planów premium ubezpieczenia w razie wypadków nurkowych i bezpłatnego ubezpieczenia dla kursantów programów poziomu wstępnego.

DiveAssure zobowiązuje się do zapewnienia takiego samego najwyższego poziomu i profesjonalnej obsługi w przypadku nowych pakietów ubezpieczeń OC. DiveAssure ma bogate doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń i oddany zespół, który zapewni pierwszorzędną obsługę – z radością oczekujemy na uruchomienie tej nowej oferty” – powiedział Yechiel Tamir – DiveAssure Association CEO.

Ergo Hestia

ERGO HESTIA – oferuje ubezpieczenie podróżne jak i podróżno-nurkowe, stworzone przez nurków dla nurków. Tylko wybrane punkty mają możliwość sprzedaży tego specjalnego produktu, gdzie limit głębokości w WARIANCIE II jest 40m a w WARIANCIE III to aż 100m. Załączone do OWU Ergo Podróże Klauzule Nurkowe zawierają pełną informację o zakresie tego ubezpieczenia w tym m.in. leczenie w komorze hiperbarycznej. Jest to sprawdzone ubezpieczenie, na ryku od ponad 12 lat i honorowane na całym świecie. Co ważne ubezpieczenie HESTIA sprzedawane jest na konkretną datę pobytu za granicą, a nie na rok trwania polisy.

Wyślij do nas:

  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL
  • adres zamieszkania,
  • okres ubezpieczenia z kierunkiem do którego jedziesz.

AXA

AXA – to ubezpieczenie podróżne (koszty leczenia od 10tys Euro do 50tys Euro, następstwa nieszczęśliwych wypadków od 2tys Euro do 4tys Euro, czy też bagaż od 200 Euro 400 Euro) w różnych wariantach, dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto w swojej ofercie ubezpieczyciel posiada ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, na wypadek choroby, nieszczęśliwego wypadku, czy śmierci osoby bliskiej. Co ważne ubezpieczenie podróżne AXA sprzedawane jest na konkretną datę pobytu za granicą, a nie na rok trwania polisy.

Wyślij do nas:

  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL
  • adres zamieszkania,
  • okres ubezpieczenia z kierunkiem do którego jedziesz.

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat