Szkolenie nurek Nitroxowy

Diamond Center

Kurs SSI Nurek Nitroksowy zaznajomi Cię z procedurami i korzyściami wynikającymi z używania nitroksu podczas nurkowań rekreacyjnych. W trakcie szkolenia poznasz podstawowe zasady dotyczące używania mieszanin o zawartości tlenu od 22% do 40%, by bezpiecznie korzystać z nich w czasie nurkowań rekreacyjnych.

Obecnie coraz więcej baz nurkowych na całym świecie wprowadza nitroks do każdego nurkowania rekreacyjnego jako gaz standardowy. Dodatkowo coraz więcej miejsc oferuje go bez żadnych dopłat w cenie pakietów nurkowych. Nitroks sprawia, że Twój czas bezdekompresyjny znacznie się zwiększa. Dzięki niemu możesz spędzać pod wodą więcej czasu niż nurkowie nurkujący przy użyciu powietrza. W związku z tym rekomendujemy go wszystkim osobom, które nurkują kilka razy w ciągu dnia.

Dzięki większej zawartości tlenu w mieszance nitroksowej czas denny może wzrosnąć nawet o 200% w stosunku do czasów nurkowania na powietrzu! Warto zainwestować w komfort, jaki daje używanie takich mieszanek.

Mimo rekreacyjnego charakteru szkolenie Nurek Nitroksowy jest traktowane jako pierwszy etap w szkoleniu i rozwijaniu nurka z aspiracjami do nurkowań głębokich.

Kurs składa się 3-4 godzin zajęć teoretycznych organizowanych w sali wykładowej Centrum Nurkowego Tryton. Podczas szkolenia poznasz zasady nurkowania oraz wpływu nitroksu na organizm nurka. Za pomocą tabel NITROX nauczysz się wyliczania nurkowań z nitroksem do 40%. Poznasz również działanie i sposób, w jaki należy korzystać z analizatora tlenowego.

Wymagania:

  • ukończony kurs podstawowy OWD
  • jedno zdjęcie

W cenie szkolenia:

  • obsługa instruktora
  • certyfikat
  • podręcznik w wersji elektronicznej

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem NITROX. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat NITROX i zapisując nurkowania w logbooku, możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.

Więcej informacji znajdziesz w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat