Szkolenie naprawy sprzętu nurkowego

Diamond Center

Twój sprzęt nurkowy jest jak Twój partner nurkowy, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji, w każdym momencie nurkowania jeśli odpowiednio o niego zadbasz. Na szkoleniu SPRZĘTOWYM nauczysz się wielu przydatnych sposobów radzenia sobie z drobnymi usterkami sprzętu oraz przybliżymy Ci jego działanie.

Nurkowanie we własnym sprzęcie jest dużo przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Wcześniej czy później każdy nurek zapragnie posiadać własny sprzęt. Ze względu na dość trudne środowisko w jakim sprzęt nurkowy pracuje czasem może być on narażony na uszkodzenia lub z wiekiem po prostu się uszkodzi.
Na szkoleniu nauczymy Cię jak radzić sobie z podstawowymi naprawami, automatu, jacketu, skafandra oraz pozostałych akcesoriów.
Szkolenie składa się z około 3 godzin zajęć podczas których poświęcamy dużą uwagę problemom jakie mogą spotkać nurka przed lub w trakcie nurkowania. 
Nie musisz przerywać lub rezygnować z wejścia pod wodę. Wystarczy niewielka wiedza, umiejętności i omawiane na szkolenie "autorskie patenty" aby dalej kontynuować podwodną przygodę.

Dodatkowo na szkolenie rozbierzemy na czynniki pierwsze automat, jacket oraz zawór butli tak abyś wiedział jak działa i jak go naprawić.

Zakres tematyczny kursu WIEDZA O SPRZĘCIE:
- Podstawy działania sprzętu nurkowego
- Zestaw naprawczy
- Naprawa drobnych uszkodzeń
- Niekonwencjonalne naprawy w warunkach terenowych.
- Nauka węzłów nurkowych, systemy mocowań

Jeśli posiadasz swój sprzęt będzie to idealna okazja żeby na jego przykładzie omówić naprawy i uszkodzenia oraz prawidłową konfigurację w kilku środowiskach wodnych.

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem SPRZĘTOWY
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! Postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT.

Wymagania:
- Podstawowy certyfikat nurkowy np. OWD lub P1
- Minimalny wiek 12 lat
- jedno zdjęcie
- 400 PLN

Cena zawiera:
- obsługę instruktorską
- zajęcia praktyczne
- certyfikat

Zdobywając certyfikat Nurek Sprzętowy i zapisując nurkowania w log booku możesz otrzymać od nas CERTYFIKAT UZNANIOWY taki jak Speciality Diver, AOWD czy też Master Diver.

Więcej o szczegółach dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat