Nauka Nurkowania Podlodowego

Diamond Center

W okresie zimy dostęp do wody jest mocno ograniczony. Większość jezior pokryte jest grubym lodem. Nurkowanie bez odpowiedniego przeszkolenia może być bardzo niebezpieczne! Poznaj procedury asekuracji z wykorzystaniem liny oraz śrub podlodowych. Nie wchodź pod lód bez odpowiedniego przeszkolenia!

Aby móc bezpiecznie nurkować w tak trudnych warunkach konieczne jest prawidłowe przygotowanie przerębla oraz procedur w przypadku utraty kontaktu z powierzchnią. Zanim samodzielnie zaczniesz swoją przygodę z nurkowaniem podlodowym, warto wcześniej przejść odpowiednie szkolenie, na którym poznasz zasady bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania pod taflą lodu. Na szkoleniu dowiesz się jak korzystać ze śruby podlodowej, kołowrotka, lin i asekuracji.

Nurkowania podlodowe nie ma co bajerować, to najlepszy moment na widoczność w naszym kraju :)
Wszystkie jeziora wyglądają naprawdę imponująco! W jeziorze Kłodno widoczność w okresie zimy sięga często 10m. Wszystko zależy oczywiście od warunków, ale zima bez wątpienia to najlepszy moment na dobrą widoczność!
Szkolenie podlodowe prowadzimy nad jeziorem Kłodno w Chmielnie. Szkolenie składa się z dwóch nurkowań, przygotowania przerębla oraz części teoretycznej.

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem PODLODOWE.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zakres tematyczny
- Planowanie nurkowania podlodowego
- Przygotowanie przerębla
- Potencjalne zagrożenia i procedury nurkowe
- Omówienie dodatkowego wyposażenia nurkowego
Wymagania wstępne:
- Podstawowy certyfikat nurkowy np. OWD lub P1
- Minimalny wiek 15 lat
- jedno zdjęcie
- koszt 400 PLN
 
W cenie:
- obsługa instruktorska
- wypożyczenie sprzętu
- napełnianie butli
- certyfikat

Zdobywając certyfikat Ice Diving i zapisując nurkowania w log booku możesz otrzymać od nas CERTYFIKAT UZNANIOWY taki jak Speciality Diver, AOWD czy też Master Diver.

Więcej o szczegółach dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat