CERTYFIKATY UZNANIOWE

Diamond Center

Zdobywając poszczególne specjalizacje nurkowe, zyskujesz wiedzę oraz umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania. Aby potwierdzić Twoje doświadczenie, po zakończonym szkoleniu otrzymujesz od nas certyfikat oraz dyplom... ale to nie wszystko!

W wielu bazach nurkowych, w których będziesz wypożyczać sprzęt lub po prostu nurkować, często wymagany będzie wyższy certyfikat do organizacji nieco innych, bardziej zaawansowanych nurkowań. Aby podwyższyć swój status, należy dokumentować swoje nurkowania oraz brać udział w szkoleniach "specjalizacji  nurkowych". Dzięki nim zdobędziesz doświadczenie oraz niezbędne umiejętności przydatne w różnych środowiskach.

W Centrum Nurkowym Tryton nie prowadzimy szkoleń takich jak np. Advanced Open Water Diver (AOWD). Możesz jednak u nas otrzymać ten i inne certyfikaty! Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki: 


Aby otrzymać certyfikat Speciality Diver, musisz ukończyć 2 kursy dowolnych specjalności i mieć zalogowanych co najmniej 12 nurkowań. Poziom Speciality Diver jest stopniem nurkowym łączącym doświadczenie nurkowe i wiedzę. Nie da się go porównać z żadnym poziomem w innych organizacjach.


Aby otrzymać certyfikat Advanced Open Water Diver, musisz ukończyć 4 kursy dowolnych specjalności i mieć zalogowane co najmniej 24 nurkowania. Poziom Advanced OWD Diver jest stopniem nurkowym łączącym doświadczenie nurkowe i wiedzę. Nie da się go porównać z poziomami w innych organizacji.

Aby otrzymać certyfikat Master Diver, musisz ukończyć 4 kursy dowolnych specjalności, kurs Stress&Rescue oraz mieć zalogowanych co najmniej 50 nurkowań.
Certyfikat Master Diver jest obecnie jednym z najbardziej elitarnych certyfikatów w nurkowaniu. Nurkowie, którzy go uzyskali, posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwala nazywać ich "Mistrzami Nurkowania".Aby otrzymać certyfikat Century Diver, musisz mieć zalogowane co najmniej 100 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Silver Diver, musisz mieć zalogowane co najmniej 300 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Gold Diver, musisz mieć zalogowane co najmniej 500 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Platinum Diver, musisz mieć zalogowane co najmniej 1000 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Platinum PRO Diver, musisz mieć zalogowane co najmniej 5000 nurkowań.

Certyfikaty Uznaniowe wystawiane są automatycznie po spełnieniu powyższych warunków. Są one widoczne na stworzonym wcześniej profilu. Możesz je oglądać, korzystając np. z aplikacji na tablety lub smartfony.

Kliknij po więcej szczegółów: MOBILNY CERTYFIKAT

Uwaga! Jeśli posiadasz certyfikaty specjalizacyjne PADI, CMAS, TDI lub innej organizacji, możesz je bez problemu przepisać w dowolnym centrum Nurkowym SSI i uzyskać jeden z powyższych certyfikatów.

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat