Podstawowe Szkolenie Nurkowania na Podwodnych Wrakach

Diamond Center

Zatoka Gdańska i Morze Bałtyckie usłane jest wrakami. Większość z nich zalega głęboko, ale spora ich część jest w zasięgu ręki. Nurkowanie Wrakowe wymaga użycia specjalnego sprzęt takiego jak boja deco lub kołowrotek. Powiększ wachlarz akwenów jakie możesz eksplorować. Nurkuj wakowo !!

Nurkowanie na wrakach jest ekscytujące, ale łączy się z nim także pewne potencjalne ryzyko. Jednakże po właściwym, profesjonalnym przeszkoleniu ten typ nurkowania okazuję się niezwykłą przygodą.

Podczas kursu dowiesz się w jaki sposób i gdzie uzyskać niezbędne informacje dotyczące możliwości nurkowania na danym wraku, jak odnajdywać wraki oraz w jaki sposób na nich nurkować.
Podczas 4-5 nurkowań (2 dni) nauczysz się pracy na kołowrotku w chwili utraty widoczności lub nurkowaniu w trudnym nawigacyjnie rejonie. Nauczysz się prawidłowego strzelania bojki sygnalizacyjnej oraz poznasz techniki wycinania się z sieci.
Kurs jest jednym z ważniejszych szkoleń po Deep Diver i Nitrox Diver dla osób chcących bezpiecznie poruszać się w rejonie Zatoki Gdańskiej i Morzu Bałtyckim.
Szkolenie trwa dwa dni. Pierwszy dzień to zajęcia nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, w którym specjalnie do tego celu zatopiliśmy imitacje wraków i przeszkody podwodne. W ramach części teoretycznej instruktor nauczy cię w jaki sposób korzystać z kołowrotka, ucząc poręczowania na sucho bez sprzętu oraz puszczanie na powierzchnię boji sygnalizacyjnej.
Po części "suchej" masz 2-3 nurkowania, aby opanować wszystkie elementy pod wodą.
Kolejny dzień to dwa nurkowania na wrakach Zatoki Gdańskiej, gdzie nabyte umiejętności ćwiczymy w warunkach morskich.

Szkolenie jest rekomendowane wszystkim miłośnikom nurkowania, którzy wybierają się na nurkowania wrakowe na Bałtyk. Wejdź na stronę www.wrakibaltyku.pl i poznaj zalegające wraki czekające na Ciebie !

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem WRAKOWY
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! Postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT.

Wymagania:
- min 15 lat
- certyfikat OWD
- min 10 zalogowanych nurkowań po kursie podstawowym
- jedno zdjęcie
- 550zł + koszt nurkowań wrakowych (około 120 - 200zł dodatkowo, w zależności od wielkości i komfortu łodzi)

W cenie:
- obsługa instruktora
- sprzęt nurkowy, kołowrotek, bojka
- Certyfikat
Cena nie zawiera:
- Zakwaterowania
- Transportu
- kosztów wyjazdu wrakowego (około 120 - 200zł dodatkowo, w zależności od wielkości i komfortu łodzi)

Zdobywając certyfikat WRAKOWY i zapisując nurkowania w log booku możesz otrzymać od nas CERTYFIKAT UZNANIOWY taki jak Speciality Diver, AOWD czy też Master Diver.

Więcej o szczegółach dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat