Nurkowanie z Instruktorem dla początkujących

Diamond Center

Tych z Was, którzy interesują się nurkowaniem, ale nie mają 100% pewności czy podwodna sceneria przypadnie Wam do gustu, zapraszamy na próbę nurkowania z instruktorem w jeziorze lub basenie. Po jednej lekcji INTRO zadecydujesz, czy nurkowanie jest tym czego szukasz, czy też nie?! Pod okiem instruktora nauczysz się prostych odruchów, a płytkie jezioro lub basen zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort.
Intro to również świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby. Zapisz się już dziś !

Aby uczestniczyć w programie INTRO nie musisz posiadać sprzętu nurkowego!! Zorganizujemy całość za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro. Zajęcia nurkowe składają się z części teoretycznej oraz zajęć w jeziorze lub basenie około 30-45 min pod wodą. Zajęcia prowadzimy nad jeziorem Kłodno w Chmielnie lub jednym z basenów Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z pod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Jak zacząć?

W trakcie rejestracji stwórz profil na www.divessi.com i dodaj zdjęcie profilowe. Będzie nam łatwiej wystawić Ci certyfikat po nurkowaniu!

Aby nurkować jak już pewnie wiesz trzeba być w miarę zdrowym. Kliknij i ściągnij informacje dotyczące zdrowia nurka. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych informacji odnośnie zdrowia przed nurkowaniem napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przed zajęciami INTRO wydrukuj i zabierz że sobą wypełniony formularz medyczny znajdujący się w tutaj KLIKNIJ...

Aby uczestniczyć w zajęciach nurkowych INTRO musisz:

  • mieć chęci :)
  • mieć skończone 10 lat
  • posiadać strój pływacki ( kąpielówki, strój, klapki, ręcznik)
  • wypełnić formularz medyczny KLIKNIJ
  • uiścić opłatę w wysokości 200 PLN

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem INTRO lub skorzystaj z opcji rejestracji poniżej...

Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! Postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat