SZKOLENIA TECHNICZNE

Diamond Center

Odkryj nowe wyzwania, wykraczając poza limity nurkowania rekreacyjnego! Sprawdź nasze szkolenia z nurkowań głębokich, jaskiniowych oraz eksploracji wraków i przeżyj ekscytującą przygodę!

Poniżej znajdziesz więcej informacji o naszych kursach.

Ukryj opisy

Warsztaty Nurkowania Technicznego

Warszataty Extended Range - Fundation

Warsztaty Nurkowania Technicznego w zestawie dwubutlowym zaadresowane są do osób, które przed szkoleniem technicznym chcą poznać zasady funkcjonowania oraz procedury nurkowe z dwiema butlami na plecach "TwinSet". Warsztaty poświęcone są prawidłowemu wyważeniu, rozmieszczeniu ołowiu oraz podstawowym ćwiczeniom nurkowania w konfiguracji technicznej.

Więcej

Extended Range / Advanced Nitrox / Limited Trimix

Extended Range

Extended Range (XR) znane również pod nazwą Advanced Nitrox, to szkolenie dla osób, które myślą o nurkowaniu głębokim lub dużo dłuższym pobycie pod wodą, wykraczającym poza limity bezdekompresyjne. Jest to pierwszy etap rozwoju nurka, w którym używa się zestawu dwubutlowego i butli Stage do prowadzenia dekompresji. Chcąc nurkować jaskiniowo, trimixowo, musisz najpierw przejść przez szkolenie Extended Range.

Więcej

Normoxic Trimix

Technical Extended Range

Podczas szkolenia Normoxic Trimix dowiesz się, jak nurkować bezpiecznie do głębokości 60 metrów z dwoma gazami dekompresyjnymi. Na szkolenie zapraszamy osoby, które czują się pod wodą swobodnie i posiadają odpowiedni sprzęt, nabyte wcześniej uprawnienia oraz doświadczenie w nurkowaniu głębokim.

Więcej

Hypoxic Trimix

Hypoxic Trimix

W trakcie kursu nurkowania Hypoxic Trimix uczestnicy poznają procedury używania mieszanin Trimixowych o dowolnej, bezpiecznej zawartości helu i tlenu. Nurkowania szkoleniowe odbywają się na głębokości do 100 metrów z wykorzystaniem wielu mieszanin gazowych w butlach Stage.

Więcej

Cave Diving

PODSTAWOWY KURS JASKINIOWY

Program Cave Diving został stworzony dla nurków posiadających sprzęt techniczny oraz doświadczenie potwierdzone certyfikatem Extended Range lub odpowiednikiem innej organizacji nurkowej. To przedsmak prawdziwej przygody w ograniczonym środowisku. Podczas szkolenia nauczysz się prawidłowej nawigacji, oznakowania lin, użycia szpulek i kołowrotków oraz zasad zachowania w sytuacjach awaryjnych, jakie mogą się wydarzyć w zamkniętym środowisku jaskini.

Więcej

Full Cave Diving

Zaawansowany Kurs Jaskiniowy

Full Cave Diving to pełen kurs jaskiniowy dający Ci możliwość nurkowania jaskiniowego do 1/3 gazu bez limitu głębokości nurkowania oraz nawigacji w jaskini. To szkolenie przeznaczone dla osób, które marzą o prawdziwej przygodzie i zapierających dech w piersiach widokach. Poznaj z nami najdalsze zakątki jaskiń!

Więcej

Technical Wreck Diving

Technical Wreck Diving to pełen kurs wrakowy przeznaczony do całkowitej penetracji podwodnych wraków, zarówno tych płytkich, jak i głębokich. Jego program zbliżony jest do szkoleń jaskiniowych.

Więcej

Advanced Wreck

Advanced Wreck

Według statystyk najwięcej wypadków nurkowych zdarza się w środowisku ograniczonej przestrzeni, dlatego w trosce o Twoje bezpieczeństwo przygotowaliśmy kurs Advanced Wreck. Dzięki niemu dowiesz się, jakie zagrożenia mogą czyhać na Ciebie podczas nurkowania we wrakach i jak zapewnić sobie bezpieczeństwo, nurkując w tych wyjątkowych warunkach.

Więcej

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat