Szkolenie Pierwszej Pomocy React Right

Diamond Center

Udzielanie pierwszej pomocy to umiejętność, którą powinien posiadać każdy z nas. REACT RIGHT to program szkoleń z pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, opracowany przez SSI. Podczas kursu poznasz zasady udzielania pierwszej pomocy, CPR, AED oraz podawania tlenu w nagłych wypadkach nurkowych. Nauczysz się również prawidłowo oceniać sytuację awaryjną i podejmować odpowiednie działania.

Udział w programie REACT RIGHT znacznie zwiększy Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas nurkowania. Ponadto zarówno SSI, jak i inne organizacje szkoleniowe wymagają posiadania aktualnego certyfikatu z pierwszej pomocy i CPR, jako warunku wstępnego na kurs Diver Stress & Rescue.

Szkolenie składa się 3 godzin zajęć. Program React Right rzadko organizujemy jako samodzielny kurs. Zazwyczaj prowadzimy go razem ze szkoleniem Stress&Rescue. Wówczas część React Right odbywa się pierwszego dnia kurs Stress&Rescue.

Aby wziąć w udział w szkoleniu, zapisz się na kurs Stress&Rescue, a w miejscu na uwagi wpisz: "Tylko pierwszy dzień, szkolenie React Right".

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem RESCUE. Jeśli proponowana data pokrywa się z twoimi planami  – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat