Socorro

  • 2019-04-20 00:00-2019-05-05 16:00
  • w ofercie
  • ZAPISZ SIĘ

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Już niebawem opublikujemy naszą najnowszą produkcję. Wyjazd na Socorro.
Zainteresowanych proszę o zajmowanie miejsc :) max 15 osób !

Wyspy Socorro lub lokalnie znane jako archipelag Revillagigedo tworzą cztery wulkaniczne wysepki: San Benedicto, Socorro, Roca Partida oraz Clarion.
Wyspy położone są na Oceanie Spokojnym około 150 mil morskich na południowy zachód od wybrzeża Meksyku i tworzą unikatowy ekosystem, który wabi niespotykane liczby pelagicznych przedstawicieli oceanów. Bujność życia oraz mnogość akcji spowodowały, że wyspy uzyskały miano meksykańskiego Galapagos.

W skład podwodnych krajobrazów wchodzą olbrzymie ściany które zasilane bogatym planktonem przyciągają liczne morskie zwierzęta. Pod brzeg wysp Socorro może przypłynąć praktycznie każdy przedstawiciel oceanicznych stworzeń. Na stałe zadomowiły się to gigantyczne manty, rekiny z gatunku żarłacz białopłetwy oraz liczne stada dużych ryb. Okres w który jedziemy dodatkowo może przynieść nam rekiny młoty, wieloryby humbaki oraz delfiny.

Socorro to miejsce nie dla początkujących nurków aby się tam bezpieczne poruszać warto do wyjazdu zdobyć doświadczenie i posiadać min AOWD. Temperatura wody jaką należy się spodziewać waha się od 26 do 21 st. Prądy oceaniczne mogą być silne lub ich może nie być. Raczej na pewno należy się spodziewać prądów dryfowych pracujących z ruchem oceanicznych fal. Widoczność i to najważniejsze potrafi być obłędna !! Trzymajmy kciuki aby wskakiwać do wody w odpowiednim czasie kiedy zwierzaków będzie najwięcej !

Wyspy Socorro oddalenie są dość znacznie od lądu co sprawia że można się tam przedostać wyłącznie łodzią mieszkalną. Nasza łódź to M/V Southen Sport przygotowana do obsługi nawet 18 osób.
Southen Sport to łódź organizująca od wielu lat rejsy na Socorro i Guadalupę (nurkowanie w klatkach). Załoga to doświadczeni marynarze gwarantujący dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Do dyspozycji gości rejsu jest przestronny salon z kilkoma kanapami i fotelami, jadalnia, w której serwowane są bardzo smaczne posiłki kuchni międzynarodowej, słoneczny pokład oraz w części rufowej pokład nurkowy. Podczas rejsu uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, wodę pitną, kawę oraz herbatę.
Większość kabin posiada prywatną łazienkę oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Dwie kabiny mają wspólną łazienkę. Kabiny są wygodne i umożliwiają różne kombinacje łóżek. Na górnym pokładzie znajduje się siedem kabin z prywatnymi łazienkami. Na głównym pokładzie są dwie kabiny, które współdzielą łazienkę. Na dolnym pokładzie mamy dwie kabiny z prywatnymi łazienkami, do których wejście prowadzi od korytarza. Łazienki posiadają kompletne wyposażenie: prysznic, toaletę oraz umywalkę.

18 kwiecień - Lądowanie w San Jose del Cabo. Transfer, zakwaterowanie w hotelu
19 kwiecień - Zwiedzanie okolicy
20 kwiecień - Transfer na łódź. O około 12:00 wypływamy w kierunku Socorro.
                        Przeprawa do San Benedicto Island zajmuje około 22 godzin.
21 kwiecień - Nurkowanie wokół wyspy San Benedicto.
22 kwiecień - Nurkowanie wokół wyspy Socorro.
23 kwiecień - Nurkowanie wokół Roca Patrida.
24 kwiecień - Nurkowanie wokół Roca Patrida.
25 kwiecień - Nurkowanie wokół wyspy Socorro.
26 kwiecień - Nurkowanie wokół wyspy San Benedicto.
27 kwiecień - Cumowanie w Cabo San Lucas. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie.
28 kwiecień - Transfer na lotnisko San Jose del Cabo. Wylot do Polski (lub kontynuacja wycieczki lądowej)

Cena w zależności od standardu zakwaterowania:

????? USD - 4 miejsca Kabina DBL (główny pokład, współdzielona łazienka)
????? USD - 4 miejsca Kabina DBL (dolny pokład, prywatna łazienka poza kabiną)
????? USD - 10 miejsc Kabina DBL (górny pokład, prywatna łazienka)
 

Już niebawem opublikujemy naszą najnowszą produkcję. Wyjazd na Socorro.
 

  • 2019-04-20 00:00-2019-05-05 16:00
  • w ofercie
  • ZAPISZ SIĘ

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat