Kamieniołom Piechcin/Jezioro Budzisławskie

 • 2019-04-27 09:00-2019-04-28 23:00
 • 300 pln
 • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Na początek dłuuuugiego weekendu mamy dla Was propozycję wyjazdu na dwa bardzo zacne akweny nurkowe północnej Polski;-) Proponujemy Wam dwudniowy wyjazd nad kamieniołom Piechcin i Jezioro Budzisławskie. Piechcina nie musimy reklamować.  Krajobraz przypominający Chorwację, wizura między 8 -  15 metrów, pionowe ściany i groty, kilka „wraków” oraz bogata fauna, to atrakcje których każdy z nas poszukuje.

Piechcin to „must have” w logbooku każdego nurka ;-). Zapraszamy wszystkich,  którzy jeszcze nie mieli okazji tam nurkować, jak i tych którym ciągle jest mało.
Drugiego dnia chcemy zgłębić tajemnice skrywane przez jezioro Budzisławskie, które uważane jest za najczystsze jezioro Wielkopolski. Lokalna baza, na wzór naszego toru w Chmielnie przygotowała podwodne atrakcje na które składają się: łódź, fortepian, zatopiony las i wiele innych.
Jeśli zainteresowaliśmy Cię naszą propozycją, to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej kameralnej, interesującej wyprawie.
Wyjazd dedykowany dla nurków od uprawnień OWD,  
 Zakwaterowani będziemy w dwuosobowych pokojach hotelu Pietrak w Trzemesznie, http://www.pietrak.pl/trzemeszno/hotel.html

Dodatkowe atrakcje:
Jeśli znajdą się chętni na odwiedzenie pobliskiego muzeum archeologicznego w Biskupinie lub muzeum kolejki wąskotorowej w Wenecji ;-) to sobotnie popołudnie można przeznaczyć na tego typu atrakcje.
http://www.biskupin.pl/
http://muzeumznin.pl/


Plan wyjazdu,
Sobota:
9 :00 spotykamy się w Piechcinie,  nurkowanie 10 : 30,  drugie nurkowanie ok. 13 : 00,   dla chętnych wyjazd do Biskupina ( czynne do 17: 00 )
18:00, kolacja w hotelu ( koszt wyjazdu nie zawiera wyżywienia oprócz śniadania w niedzielę )  
Niedziela,
8 : 00 śniadanie, wyjazd nad Jezioro Budzisławskie,  nurkowanie 11:00  i 14:00, następnie powrót do Gdańska

Na wyjazd zapraszamy nurków od uprawnień OWD, planujemy manewry adekwatne do uprawnień,  max 30 m.
Zapraszamy serdecznie całe rodziny.

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjeździe, to po zapisaniu się na listę uczestników, wpłać proszę zaliczkę na poczet wyjazdu na nasze konto w kwocie 100 PLN. W razie pytań, proszę o kontakt.

Masz czas tylko na jeden dzień nurkowy, zapraszamy ( Piechcin/120 PLN, Jezioro Budzisławskie/100 PLN ) napisz proszę w komentarzu, którą opcję wybrałeś.
Szymon Kędzierski
Tel 668 870 230,
Zapraszamy ;-)

Cena 300 Pln/ osobę, zawiera:

 • Dojazdu, jeśli masz z tym kłopot daj proszę znać dobierzemy się po kilka osób współdzieląc koszty wyjazdu.
 • wypożyczenia sprzętu, napisz proszę czego Tobie brakuje, a przygotujemy dla Ciebie ofertę
 • ładowania butli 1,5PLN /L
 • kosztów własnych, innych niż wymienionych w ofercie.
 • koszt wyjazdu dla osoby nienurkującej  200 PLN,
 • 2019-04-27 09:00-2019-04-28 23:00
 • 300 pln
 • Archiwum

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat