Warsztaty TECH

  • 2017-12-16 09:00 - 17:00
  • 200 PLN
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W ramach zimowych zajęć nurkowych zapraszam na warsztaty zaadresowanych do nurków posiadających uprawnienia "tech". Jeśli posiadasz minimum Advanced Nitrox lub Extended Range możesz śmiało dołączyć do naszej ekipy !

Warsztaty mają na celu doskonalenie nabyte już umiejętności. Jeśli jesteś nurkiem nurkującym w zestawie dwu butlowym i gazem deco u boku dobrze wiesz że ilość procedur oraz zadań jakie należy wykonać przy nurkowaniu dekompresyjnym jest sporo. Trening i częste powtarzanie umiejętności w tym tych awaryjnych powinien być powtarzany regularnie. Zdajemy sobie sprawę że umiejętności wykonywane na kursach nurkowych nie powtarzane, zanikają.

W tym celu postanowiliśmy stworzyć dedykowane warsztaty dla posiadających już uprawnienia tech.
Nie musisz być wychowankiem naszej szkoły wystarczy jak posiadasz odpowiednie uprawnienia, umiejętności i chęć to współpracy z nami.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad procedurami deco na płytkiej wodzie oraz wykonywać nurkowania dekompresyjne na 18, 30 i 40m.
W zależności od zainteresowanych osób będziemy symulować wszystkie dostępne możliwości awarii sprzętu oraz problemy pod wodą.

Plan na konkretne zajęcia będzie ustalany na bieżąco w zależności od potrzeb i chęci samych zainteresowanych, zarejestrowanych osób.

Zajęcia będą przeprowadzane w grupach max 3 osoby dla części podwodnej.
Najczęściej będziemy się spotykać nad jeziorem Kłodno w Chmielnie. start godzina 9:00

Koszt 200 PLN

Cena nie zawiera:
- ładowania butli
- wypłynięć na wraki (opcja)

  • 2017-12-16 09:00 - 17:00
  • 200 PLN
  • Archiwum
2018-09-29 10:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat