Warsztaty OWD

  • 2019-07-06 10:00 - 14:00
  • 50 PLN
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli właśnie zacząłeś swoją przygodę z nurkowaniem lub dość długo nie byłeś w wodzie to ta propozycja powinna cię bardzo zainteresować.

Warsztaty adresujemy do osób które są świeżo po kursie, długo nie nurkowały lub po prostu chcę zanurkować w towarzystwie osoby która nurkowaniem zajmuje się profesjonalnie.
Nurkowanie na które was zapraszamy odbywać się będzie nad jeziorem Kłodno w Chmielnie.
Istnieje możliwość organizacji nurkowania w na innym jeziorze w okolicy. Np Jezioro Białe, Raduńskie, Bieszkowice... O zmianach lokalizacji spotkania poinformujemy cię po twojej rejestracji, jeśli się pojawią.

Planem na warsztaty jest dobra zabawa i doskonalenie umiejętności nurkowych pod okiem profesjonalisty :)
Pod czas pojedynczego nurkowania, przypomnisz sobie podstawowe odruchy nurkowe oraz przećwiczysz z instruktorem nawigację naturalną w jeziorze.

Zapraszamy na godzinę 10:00 do Kaszubskiej Bazy nurkowej Tryton DOJAZD...
Na zajęcia możemy się umówić również na inną godzinę. Wystarczy jak podczas rejestracji zostawisz nam notatkę z twoją propozycją godzin.

koszt 50 PLN

- cena nie zawiera wypożyczenia sprzętu

  • 2019-07-06 10:00 - 14:00
  • 50 PLN
  • Archiwum
2019-07-28 10:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat