Piknik Nurkowy - rozpoczęcie sezonu letniego

  • 2018-04-21 09:00 - 23:00
  • zapraszamy :)
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zastanawialiśmy się kiedy zorganizować rozpoczęcie nurkowego sezonu letniego Chmielno 2018. Padało wiele propozycji, nasza to 21 kwiecień.

Wszystkich naszych bliskich i dalszych przyjaciół, nurków i nie nurków zapraszamy na pierwszego w tym roku Grilla nurkowego do Chmielna. W planie jak zawsze kiełbacha, karkówka i dodatki z Grilla przy doborowym towarzystwie. Będą kawały, gitara i opowieści nurkowe a dla prawdziwych twardzieli nurkowanie nocne.
Przyjeżdżajcie już w południe jeśli pogoda dopisze grilla zaczniemy szybciej.
Aby być na bieżąco proszę o wpisanie się na listę. W przypadku modyfikacji czasu lub dodatkowych działań będziemy was informować.

Kolejnego dnia planujemy akcję sprzątania jeziora Kłodno i drobne prace remontowe z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Osoby mocno zaangażowane w sprzątanie i pomoc zostaną odpowiednio wynagrodzone !!
Warto nas tego dnia odwiedzić :)

Zapraszamy

  • 2018-04-21 09:00 - 23:00
  • zapraszamy :)
  • Archiwum
2018-12-16 17:30 Więcej
2018-12-19 18:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat