Międzynarodowy Dzień Ziemi

  • 2018-04-22 10:00 - 23:00
  • zapraszamy :)
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Międzynarodowy Dzień Ziemi to doskonała okazja na wspólne nurkowanie oraz dobry uczynek. 
Spotkajmy się tego dnia w Kaszubskiej Bazie Nurkowej Tryton w Chmielnie i wspólnie zadbajmy o to aby akwen w którym nurkujemy oczyścić ze śmieci i nieczystości tak aby mieszkające tam ryby oraz my sami czuli się przyjemniej.

Przyjedź do nas i pomóż nam uprzątnąć jezioro Kłodno. Po sezonie 2017 i zimie dużo jest puszek, butelek i innych nieczystości w okolicy kąpieliska i rejonu w którym nurkujemy. Posprzątajmy po innych, dajmy przykład że można współgrać z natura a nie tylko jej przeszkadzać. 
Aby dodatkowo was zmotywować informujemy że wszystkie osoby które tego dnia wydobędą z pod wody nieczystości o łącznej wadze min 5 kg nie zapłacą za wypożyczenie sprzętu i ładowanie butli.
Zabierzcie ze sobą duuuże worki na śmieci. Przydadzą się :)
Przy okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi zapraszamy was już w sobotę na Grilla. Mając was dzień wcześniej zaplanujemy lepiej akcję sprzątania :)
Do miłego... !
Będziemy na was czekać od 10:00
  • 2018-04-22 10:00 - 23:00
  • zapraszamy :)
  • Archiwum
2018-12-16 17:30 Więcej
2018-12-19 18:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat