Dive Show Poland

  • 2018-10-19 09:00-2018-10-21 16:00
  • Zapisy na www.diveshowpoland.pl

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Targi Dive Show Poland 2018 – organizowane przez Dive Show Poland, to nowa jakość imprez nurkowych.

Poza umożliwieniem wystawcom profesjonalnej prezentacji oferty naszym głównym celem jest integracja środowiska nurkowego. Uważamy, że tylko razem jesteśmy w stanie być siłą zdolną do jego skutecznej reprezentacji oraz pokazania się w sposób zorganizowany w mediach.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się pod hasłem „Niezwykły Podwodny Świat”.

Zależy nam na przybliżeniu podwodnego świata jak największej grupie osób, które nie miały jeszcze okazji zanurzenia się i zobaczenia co nas tak bardzo urzeka pod wodą. Chcemy pokazać naszym rodzinom, sąsiadom, kolegom, współpracownikom jak piękny jest świat po drugiej stronie lustra wody. Zależy nam na tym, by edukować ludzi nie tylko w kwestiach czysto nurkowych, ale również by zerwać ze stereotypami, że nurkowanie to sport niebezpieczny, elitarny, drogi i dostępny tylko dla garstki wybrańców. Drzwi do nurkowania musimy otworzyć jak najszerszej by pokazać niezwykłość i bogactwo doznań jakie ono przynosi. W naszym przekonaniu, to właśnie ten element jest najmocniej niedoceniany i wymaga naszej aktywności jako środowiska.

Już teraz planujemy następne imprezy, które chcemy zorganizować lub czynnie wesprzeć. Będziemy wspierać ciekawe projekty nurkowe, medialnie nośne imprezy i wydarzenia oraz starali się wypracować wraz z Wystawcami, Federacjami, Centrami Nurkowymi oraz Nurkami taką formułę, która pozwoli reprezentować medialnie całą społeczność nurkową.

Na wszystkich imprezach organizowanych lub wspieranych przez nas znajduje się miejsce do wykorzystania aktywności każdego z Was. Każdy kto ma chwilę wolnego czasu może osobiście nam pomóc w przeprowadzeniu tej imprezy. Gorąco zapraszamy każdego, kto chciałby przyczynić się do propagowania nurkowania w Polsce poprzez wspieranie Nas swoją wiedzą, doświadczeniem, pracą w ramach wolontariatu.

Już wkrótce przedstawimy informacje na temat możliwości wsparcia targów Dive Show Poland 2018 i zainteresowanych zapraszamy do zapisania się na naszej stronie do newslattera. Na bieżąco będziemy przekazywać za jego pośrednictwem nasze pomysły, szczegóły projektów i informować o naszych potrzebach. Wszystkich wolontariuszy i darczyńców, z ogromną przyjemnością i ich zgodą, umieścimy na oficjalnej liście dziękczynnej. Tym, którzy się zdecydują pomóc nam w jakiejś formie w czasie targów przekażemy bezpłatne wejściówki na targi, okolicznościowe t-shirty dostępne tylko dla organizatorów. Zapraszamy i liczymy na pomoc całego środowiska.

Organizator targów Dive Show Poland 2018, zaprasza przedstawicieli Wystawców, Centrów Nurkowych, zwykłych nurków i sympatyków nurkowania do stałej partnerskiej współpracy. Jesteśmy dumni, że nie tylko udało nam się stworzyć ten projekt, ale też, że wzbudziliśmy szeroki oddźwięk w środowisku nurkowym. Przybywajcie i włączajcie się do imprezy.

Zapraszamy na targi Dive Show Poland 2018!
  • 2018-10-19 09:00-2018-10-21 16:00
  • Zapisy na www.diveshowpoland.pl
2019-06-22 10:00 Więcej
2019-07-06 10:00 Więcej
2019-07-28 10:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat