Szkolenie z drobnych naprawa sprzętu nurkowego

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zapraszamy na szkolenie z drobnych napraw sprzętu nurkowego. Twój sprzęt nurkowy jest jak Twój partner, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji, w każdym momencie nurkowania jeśli odpowiednio o niego zadbasz. Na szkoleniu SPRZĘTOWYM nauczysz się wielu przydatnych sposobów radzenia sobie z drobnymi usterkami sprzętu oraz przybliżymy Ci jego działanie.

Nurkowanie we własnym sprzęcie jest dużo przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Wcześniej czy później każdy nurek zapragnie posiadać własny sprzęt. Ze względu na dość trudne środowisko w jakim sprzęt nurkowy pracuje czasem może być on narażony na uszkodzenia lub z wiekiem po prostu się uszkodzi.
Na szkoleniu nauczymy Cię jak radzić sobie z podstawowymi naprawami, automatu, jacketu, skafandra oraz pozostałych akcesoriów.
Szkolenie składa się z około 3 godzin zajęć podczas których poświęcamy dużą uwagę problemom jakie mogą spotkać nurka przed lub w trakcie nurkowania. 
Nie musisz przerywać lub rezygnować z wejścia pod wodę. Wystarczy niewielka wiedza, umiejętności i omawiane na szkolenie "autorskie patenty" aby dalej kontynuować podwodną przygodę.

Dodatkowo na szkolenie rozbierzemy na czynniki pierwsze automat, jacket oraz zawór butli tak abyś wiedział jak działa i jak go naprawić.

Zakres tematyczny kursu WIEDZA O SPRZĘCIE:
- Podstawy działania sprzętu nurkowego
- Zestaw naprawczy
- Naprawa drobnych uszkodzeń
- Niekonwencjonalne naprawy w warunkach terenowych.
- Nauka węzłów nurkowych, systemy mocowań

Jeśli posiadasz swój sprzęt będzie to idealna okazja żeby na jego przykładzie omówić naprawy i uszkodzenia oraz prawidłową konfigurację w kilku środowiskach wodnych.

Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! Postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT.

Zdobywając certyfikat Nurek Sprzętowy i zapisując nurkowania w log booku możesz otrzymać od nas CERTYFIKAT UZNANIOWY taki jak Speciality Diver, AOWD czy też Master Diver.

Więcej o szczegółach dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

 • podstawowy certyfikat nurkowy np. OWD lub P1
 • minimalny wiek 12 lat
 • jedno zdjęcie
 • 400 PLN
 • sesje teoretyczne z wykorzystaniem sprzętu nurkowego
 • podręcznik multimedialny
 • certyfikat nurkowy w wersji plastikowej i elektronicznej o wartości 175 PLN
 • Formularz Medyczny. Wydrukuj, wypełnij i zabierz ze sobą na szkolenie KLIKNIJ...
  Jeśli będziesz miał kłopoty z jego wypełnieniem, zadzwoń lub napisz do nas...
 • Stwórz konto aby mieć dostęp do materiałów edukacyjnych KLIKNIJ...
 • Ściągnij na swój Tablet lub Smartphone aplikację DiveSSI KLIKNIJ...

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat