Nauka nurkowania z użyciem gazu oddechowego NITROX

  • 2019-06-06 17:00 - 21:00
  • 400 PLN
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Kurs Nurek Nitroksowy zaznajomi Cię z procedurami i korzyściami wynikającymi z używania nitroksu podczas nurkowań rekreacyjnych. Poznasz podstawowe zasady dotyczące używania mieszanin o zawartości tlenu od 22 do 40%. Zwiększysz swoje bezpieczeństwo, wydłużając czas pobytu pod wodą !

Obecnie coraz więcej baz nurkowych na całym świecie wprowadza nitroks do każdego nurkowania rekreacyjnego jako gaz standardowy. Dodatkowo coraz więcej miejsc oferuje go bez żadnych dopłat w cenie pakietów nurkowych.

Nitroks sprawia, że Twój czas bezdekompresyjny znacznie się zwiększa. Dzięki niemu możesz spędzać pod wodą więcej czasu niż nurkowie nurkujący na powietrzu. Rekomendujemy go wszystkim nurkom nurkującym kilka razy w ciągu dnia.

Dzięki większej zawartości tlenu w mieszance nitroksowej czas denny może wzrosnąć nawet o 200% w stosunku do czasów nurkowania na powietrzu. Warto zainwestować w komfort jaki daje używanie takich mieszanek!
Szkolenie mimo rekreacyjnego charakteru jest traktowane jako pierwszy etap w szkoleniu i rozwijaniu nurka z aspiracjami do nurkowań głębokich.

Kurs składa się 3-4 godzin zajęć teoretycznych zorganizowanych w sali wykładowej Centrum Nurkowego Tryton. Podczas szkolenia poznasz zasady nurkowania oraz wpływu Nitroxu na organizm nurka. Za pomocą tabel NITROX nauczysz się wyliczania nurkowań z nitroxem do 40% oraz poznasz działanie oraz używanie analizatora tlenowego.

Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat NITROX i zapisując nurkowania w log booku możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.
Więcej dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

  • 2019-06-06 17:00 - 21:00
  • 400 PLN
  • Archiwum

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat