Szkolenie Basic Freediving

  • 2017-09-09 09:00 - 19:00
  • 750 PLN
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Czy marzyłeś kiedykolwiek o pływaniu jak delfin, bądź zastanawiałeś się, jakie wrażenia towarzyszą szybowaniu w oceanie ze wstrzymanym oddechem? Jeśli tak, to powinieneś dowiedzieć się więcej o SSI i programach SSI Freediving - „The Ultimate Freediving Experience!”. Podczas kursów SSI Freediving we własnym tempie zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności. Będąc jednym z najszybciej rozwijających się dzisiaj na świecie sportów wodnych, freediving jest znacznie łatwiejszy niż myślisz. 

SSI Freediving Basic jest to podstawowy kurs freedivingu, który odbywa się w basenie i na wodach otwartych. Wraz z upływem szkolenia SSI freediving Basic, dowiesz się fizyki i fizjologii nurkowania na wstrzymanym oddechu, nauczysz się prawidłowych technik i umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego treningu w basenie i na wodach otwartych do 5 metrów. Dowiesz się, jak wybierać i używać sprzęt do freedivingu. Nieodłączną częścią kursu jest rozwijanie bezpiecznej i prawidłowej techniki nurkowania na bezdechu, technik ratownictwa i pierwszej pomocy, użycia dodatkowych urządzeń oraz właściwą organizację sesji freedivingu.

Kurs składa się z: 
- Teoretyczne zajęcia (Historia SSI Freedivingu, fizjologia i fizyka freedivingu, planowanie i organizacja nurkowania na bezdechu, bezpieczeństwo w freedivingu)

- Praktyka na sucho (Rozciąganie relaksacja i rozgrzewka)

- Praktyka w basenie (Technika nurkowania i pływania, ratowanie i pomoc przy BO, i LMC, zajęcia w statyce (STA) i dynamice (DYN)).

- Praktyka na wodach otwartych (Technika nurkowania i pływania, ratowanie i pomoc przy BO, i LMC, zajęcia w dynamice (CWT)) do głębokości 5 metrow.

Wymagania dotyczące kursantów:
- Wiek minimalny: 10 lat.
- Umiejętność pływania.

- Jedno zdjęcie

- Sprzęt maska, fajka , płetwy

 Czas Trwania:
- Zalecany czas trwania (godziny) szkolenia: 6-8

 Zaliczenie kursu: 
- Statyczne i dynamiczne zajęcia w wodzie nie mają minimalnych wymagań.

- Zdanie egzaminu końcowego Freediving Level 1 z wynikiem 80%.

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat SSI Freediving Basic.
Osoby z licencją Basic Freediving mogą nurkować samodzielnie wraz z równorzędnie lub lepiej wyszkolonym partnerem, w środowisku i do głębokości równorzędnej z warunkami szkolenia.

  • 2017-09-09 09:00 - 19:00
  • 750 PLN
  • Archiwum
2018-08-17 09:00 Więcej
2018-09-07 09:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Komentarze

komentarze obsługiwane przez Disqus

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat