ZAAWANSOWANE SZKOLENIA TECHNICZNE

Diamond Center

Dział szkoleń nurkowań głębokich, jaskiniowych oraz eksploracji wraków.

Ukryj opisy

Normoxic Trimix

Technical Extended Range

Zapraszam na szkolenie Normoxic Trimix na którym dowiesz się jak nurkować bezpiecznie do głębokości 60m z dwoma gazami dekompresyjnymi. Na szkolenie zapraszamy osoby które swobodnie czują się pod wodą i posiadają odpowiedni sprzęt, nabyte wcześniej uprawnienia oraz doświadczenie do nurkowania głębokiego.

Więcej

Hypoxic Trimix

Hypoxic Trimix

W trakcie kursu nurkowania  Hypoxic Trimix uczestnicy poznają procedury używania mieszanin Trimixowych o dowolnej, bezpiecznej zawartości helu i tlenu. Nurkowania szkoleniowe odbywają się na...

Więcej

Cave Diving

PODSTAWOWY KURS JASKINIOWY

Program Cave Diving został stworzony dla nurków posiadających sprzęt techniczny z zestawem dwu butlowym i chcą rozwijać swoje umiejętności, poznawać dalsze korytarze jaskiń. Jest to przedsmak prawdziwej przygody w ograniczonym środowisku. Podczas szkolenia nauczysz się prawidłowej nawigacji, oznakowania lin, użycia szpulek i kołowrotków.

Więcej

Technical Wreck Diving

Jest to pełen kurs wrakowy przeznaczony do pełnej penetracji podwodnych wraków, zarówno tych płytkich jak i głębokich. Na szkoleniu nurkowym Technical Wreck Diving nauczysz się prawidłowego...

Więcej

Full Cave Diving

Zaawansowany Kurs Jaskiniowy

Full Cave Diving to pełen kurs jaskiniowy dający ci możliwość nurkowania jaskiniowego do 1/3 gazu bez limitu głębokości nurkowania oraz nawigacji w jaskini. Jest to szkolenie dla osób które chcą poznać najdalsze części jaskiń.

Więcej

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat