SZKOLENIA TECHNICZNE

Diamond Center

Odkryj nowe wyzwania, wykraczając poza limity nurkowania rekreacyjnego. Dział rozpoczynający drogę do nurkowań technicznych.

Ukryj opisy

Warsztaty Nurkowania Technicznego

Warszataty Extended Range - Fundation

Warsztaty nurkowania w zestawie dwu butlowym, zaadresowane są do osób, które przed szkoleniem technicznym chcą poznać zasady funkcjonowania oraz procedury nurkowe z dwiema butlami na plecach "TwinSet". Warsztaty poświęcone są prawidłowemu wyważeniu, rozmieszczeniu ołowiu oraz podstawowym ćwiczeniom nurkowania w konfiguracji technicznej.

Więcej

Extended Range / Advanced Nitrox / Limited Trimix

Extended Range

Extended Range (XR) znane również pod nazwą "Advanced Nitrox" to szkolenie dla osób, które myślą o nurkowaniu głębokim lub dużo dłuższym pobycie pod wodą, wykraczającym poza limity bezdekompresyjne. Jest to pierwszy etap rozwoju nurka, w których używa się zestawu dwubutlowego i butli stage do prowadzenia dekompresji. Chcąc nurkować jaskiniowo, trimixowo musisz najpierw przejść przez szkolenie Extended Range.

Więcej

Advanced Wreck

Advanced Wreck

Statystyki pokazują, że znaczny odsetek wypadków nurkowych dochodzi w wyniku nurkowań w środowisku ograniczonej przestrzeni. Poznaj zagrożenia i sposoby zarządzania nurkowaniem z ograniczoną penetracją podczas nurkowań wewnątrz wraku.

Więcej

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat