Na kursie nauczysz się technik kontroli nad grupą nurków, oraz planowania logistyki nurkowań w wielu środowiskach. Po zaliczeniu modułu Snorkel Instructor będziesz mógł nawet wystawiać certyfikaty Snorkel Diver!! Dzięki uprawnieniom Dive Guide możesz szybko zacząć swoją przygodę profesjonalisty nurkowego w jednej z wielu baz nurkowych na całym świecie.
Szkolenie Dive Guide jest proponowane w szczególności osobom chcącym podjąć pracę jako przewodnik nurkowy za granicą lub w Polsce. Dzięki niewielkim kosztom szkolenie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Po uzyskaniu licencji, przewodnik nurkowy Dive Guide może:

  • Pracować w bazach nurkowych jako przewodnik nurkowy
  • Prowadzić wycieczki podwodne dla licencjonowanych nurków.
  • Nauczać nurkowania w ABC po zaliczeniu odpowiedniego modułu instruktorskiego - Snorkeling Instructor
  • Wydawać licencję Snorkel Diver.
  • Nauczać programu React Right po zaliczeniu odpowiedniego modułu instruktorskiego React Right Instruktor
  • Uczestniczyć w kursie SSI Dive Control Specialist po ukończeniu programu specjalności Science of Diving.
  • W chwili gdy kursant posiada uprawnienia DiveGuide i Science of Diving system automatycznie nadaje mu uprawnienia Divemaster !

Czas trwania szkolenia uzależniony jest od pory roku i miejsca prowadzenia kursu.
W okresie sezonowym wiosna/lato szkolenia teoretyczne prowadzimy w Centrum Nurkowym Tryton po czym praktyki prowadzone są na basenie na terenie trójmiasta i nad jeziorem Kłodno w Chmielnie.
Zajęcia teoretyczne składają się z dwóch/trzech sesji teoretycznych po około 3 godziny każda, dwóch zajęć na basenie i około 8-10 nurkowań w wodach otwartych.
ilość nurkowań i zajęć teoretycznych zależy od przyswajania wiedzy przez kursanta. Zazwyczaj ilość tą zwiększamy aby dać kursantom więcej satysfakcji w późniejszym posiadaniu licencji Dive Guide.

340 PLN - Materiały szkoleniowe Dive Guide
900 PLN - Koszt szkolenia z zajęcia basenowe, teoretyczne, wody otwarte

Cena nie zawiera:
- zakwaterowania i wyżywienia jeśli wymagane
- transportu z i na miejsce nurkowe
- certyfikat jaki kursant otrzymuje wydawany jest w wersji elektronicznej. Za wersję plastikowej karty należy dopłacić w wysokości 50 PLN 

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem DiveGuide.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT