Wyjazd nurkowy nad jezioro Hańcza

  • 2019-10-10 15:00-2019-10-13 18:00
  • 430 PLN
  • ZAPISZ SIĘ

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jedziemy nad jezioro Hańcza w pewne znane nam od dawna miejsce, by spędzić tam trzy lub cztery nurkowe dni i odpocząć od zgiełku miasta. Wszyscy stali bywalcy wiedzą, o jaką kwaterę chodzi. Nowi na pewno nie będą żałować...

  Jezioro Hańcza jest najgłębszym zbiornikiem w środkowej Europie. Jego maksymalna głębokość to aż 108m i charakteryzuje się bardzo dobrą wizurą, sięgającą od kilku do kilkunastu metrów. Ale jezioro Hańcza to nie tylko głębokość, to przede wszystkim bardzo ciekawy zbiornik z unikalnymi podwodnymi ścianami, które sprawiają wrażenie podwodnych skał. Nie wszyscy wiedzą, że ostatnie badania naukowe potwierdziły, że mają one ponad 100.000 lat. Te pionowe ściany upodobały sobie szczególnie miętusy, których szczególnie w nocy można zobaczyć tam całe mnóstwo. Warto też zanurkować w pobliżu słynnych, pochodzących z okresu średniowiecza, dłubanek. Nurkować z nami może każdy, od nurka podstawowego do zaawansowanego. Hańcza każdemu zapewni niezapomniane wrażenia, które sprawią, że będzie się tam chciało często wracać.

    Zakwaterowani będziemy w pokojach dwu i trzyosobowych w domu Państwa, które gości nas już od lat, a którzy od wielu lat słyną ze swojej tradycyjnej gościnności i bogatej kuchni. Pani Domu przygotowuje niesamowicie smaczne kartacze, na które zawsze czekają wszyscy, którzy chcą zmierzyć swój apetyt z ich rozmiarem i generalnie króluje tradycyjna kuchnia z Podlasia. W okolicy znajduje się prawdziwa, rosyjska bania, z której jak zwykle mamy zamiar skorzystać po sobotnich nurkowaniach. Tam dopiero zawsze się dzieje! Pełen folklor! Krótko mówiąc, zapowiada się kolejna przygoda i to nie tylko podwodna. Zdjęcia z kilku naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz na naszej stronie w zakładce Galeria - Wyjazdy krajowe.  Serdecznie zapraszam stałych i nowych stałych bywalców! :-) w drodze powrotnej w niedzielę można zahaczyć o słynne mosty w Stańczykach piramidę w Rapie lub kwatery główne OKW w Mamerkach lub Hitlera w Gierłoży. Kto nie był ten na pewno nie będzie zawiedziony takich miejsc nie ma nigdzie w Polsce ale i na świecie...

Przyjeżdżamy i kwaterujemy się późnym wieczorem w czwartek. Jest możliwość przyjazdu od środowego wieczora. Bez względu na godzinę przyjazdu każdy zje pyszną kolację. :-) Nurkowania zaczynamy w piątek (lub czwartek) rano, a kończymy w niedzielę przed południem.

Koszt wyjazdu: 430 PLN

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjeździe, to po zapisaniu się na listę uczestników, wpłać proszę zaliczkę na poczet wyjazdu na nasze konto w kwocie 150 PLN.

Cena zawiera:
- zakwaterowanie - 3 noce od czwartku do niedzieli,  można przyjechać np: już w środę (nocleg dodatkowo płatny)
- pełne wyżywienie od czwartkowej kolacji do niedzielnego śniadania, przy wcześniejszym przyjezdzie można zmówić wyżywienie np: od środowej kolacji (dodatkowo płatne)
- opiekę instruktora.

Cena nie zawiera:
- kosztów przejazdu (jeśli nie masz swojego transportu lub chciałbyś kogoś zabrać ze sobą, napisz o tym w uwagach podczas rejestracji),
- wypożyczenia sprzętu oraz ładowania butli (1,2 zł za litr powietrza na miejscu),
- opłat za parkowanie samochodów na nurkowiskach (10 zł za dzień na każdym nurkowisku),
- opłaty za wizytę w słynnym SPA Bania w Wodziłkach ;-) (25 PLN).

Chętni mogą wykupić dodatkowy obiad w niedzielę przed wyjazdem. W razie pytań dzwoń śmiało 668434907

Wyjazd zaadresowany jest do nurków od stopnia podstawowego.

  • 2019-10-10 15:00-2019-10-13 18:00
  • 430 PLN
  • ZAPISZ SIĘ

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat